Home

 Kominove_centrum_planice               Stavby_kominy

Vítáme Vás v E-shopu Komínového centra Plánice

- výrobců a specialistů na komíny

V našem e-shopu nakoupíte nejen komínové komplety – komínové stavebnice, ale také komínové díly, příslušenství a doplňky. Kromě komínů vyrábíme také plotové díly, zahradní prvky, schodiště a další betonové výrobky i na zakázku.

Navštívit nás samozřejmě můžete i přímo ve výrobním závodě - Komínové centrum Plánice.

Zde nakoupíte za přímé účasti našich špičkových odborníků, kteří vždy naleznou to nejlepší řešení právě pro Vás.

Naší zásadou je nejlepší poměr vysoké kvality a dostupné ceny, proto tak u nás nakoupíte komíny, tvárnice, nerezové a keramické komínové vložky a díly, které Vám budou sloužit dlouhé roky. Za jejich kvalitou si stojíme.

Hlavní náplní e-shopu  jsou zejména tyto naše vlastní výrobky:

Komínové tvárnice, komínové krycí desky, komínové komplety s nerezovou i keramickou vložkou, plotové desky, plotové stříšky, pilířové hlavice, plotové sloupky, pilířové tvárnice, svahové tvárnice, požerák (čap) a další výrobky.

Sortiment  je postupně rozšiřován o samostatné nerezové a keramické komínové vložky a díly, komínové příslušenství, kouřovody a další sortiment týkající se komínů a vytápění vůbec. Většina nabízených výrobků je trvale skladem.

 Dodáváme nerezové a keramické komínové vložky, komínové díly a příslušenství od německých výrobců. Základní sortiment obsahuje nerezové a keramické roury, kontrolní a čistící díly, T-kusy (sopouchy) pro komínové připojení, komínová dvířka, dilatační díly, kolena, stříšky a hlavice, kondenzátní misky, komínová izolace, redukce, lepidla, tmely a další příslušenství pro komíny a kouřovody.

 

Pokud v našem e-shopu nenajdete, to co jste potřebovali, určitě nás kontaktujte. Zajistíme dodání Vámi požadovaného zboží individuálně a za co nejlepší cenu.

Také pokud Vám ve stálém sortimentu na našem e-shopu něco chybí, prosím informujte nás o tom. Rádi pro Vás toto zboží na náš e-shop doplníme. Stejně tak uvítáme jakékoli další připomínky či návrhy.

Věříme, že i Vy se stanete našimi dalšími spokojenými zákazníky.

 

KOMÍNOVÉ CENTRUM PLÁNICE